Horoskop na dnešní den dle Luny pro 08. srpen

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Důsledně se snažíme neplnit svou mysl negacemi, harmonizujeme se pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Užíváme se krásného léta, vyjdeme si do přírody, do lesa nebo k voním tokům.

Luna v Blížencích - ubývá

symbol Žezlo

Ve dnech Luny v Blížencích vládne čilá komunikace. Dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce. Vzdušný element je neposedný, proto je potřebná větší koncentrace, při všem, co děláme. To platí nejen v práci, ale i při sportu a určitě řízení auta, cyklistice atd.

CO VÁS ČEKÁ V SRPNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Důležitý je pohyb, protahování. Protože Blíženci ovládají ramena, paže a lopatky, měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Zajdeme si na masáž, učíme se správně dýchat, což je zvláště pro Blížence důležité. Luna ubývá, můžeme tedy „více hřešit,“ a dát si bez výčitek své oblíbené jídlo na oběd nebo k večeři.

Vyberme bílou a šedou. Z šíře kamenů jaspis nebo onyx.

Bude nám vonět jasmín nebo borovice.

Sdílejte článek
Štítky Terra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.