Horoskopy

11. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. září

Před námi je náročný den, měli být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma. Raději nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Leopard

Dny ve Vahách přinášejí estetické cítění, diplomacii a snahu o harmonii ve vztazích. Máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás.

V těchto dnech vyhledáváme příjemné podněty, které nám přinášejí radost. Zajdeme si do divadla, nebo si v klidu domova pustíme své oblíbené CD nebo film. Ve dnech Luny ve Vahách má mimořádnou účinnost čištění pleti celého těla, zajdeme na ošetření do kosmetického studia.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V cyklu přibývající Luny se snažíme vyhnout všemu, co zatěžuje organismus, například hůře stravitelným potravinám. Dopřáváme si jídlo s vlákninou, do jogurtu, tvarohu nebo kaše přidáme psyllium. Našim ledvinám prospějí fazole - připravíme si fazolový salát, polévku nebo fazole jako hlavní chod.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol.

Zkombinujeme modrou a pískovou. Krásným kamenem je celestín nebo jaspis.

Může nám vonět geránium nebo fialka.

Sdílejte článek
Štítky Mac OS X Leopard

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.