Horoskopy

12. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 12. září

Je skvělý čas k duchovnímu rozvoji, sebepoznávání, zklidnění, energie dnes přejí získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice,  čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům univerza, které fungují, ať jim věříme nebo ne...

Luna ve Vahách – přibývá

symbol Óm

Váhy mají v astromedicíně „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního pro tyto orgány uděláme, působí intenzivněji léčivě. Po pracovním dnu si v klidu domova připravíme teplou lázeň s bylinkami, např. s heřmánkem, zabalíme se do deky a pustíme oblíbenou hudbu nebo film.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V těchto podzimních dnech sklizně se snažíme konzumovat co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny, a také speciální čajové směsi na podporu práce ledvin. Volíme obezřetně tuky, na kterých vaříme, nejlepší je kvalitní olivový olej, nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Pěknou kombinací barev je modrá a růžová. Ozdobíme se šperkem s růžovým korálem nebo larimar.

Svůj osobní prostor provoníme citrónovou trávou nebo levandulí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.