Horoskopy

14. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 14. září

Energie tohoto dne prohloubí naší intuici, vybíráme si informace, které jsou pro nás důležité. Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás inspirují.

Navštívíme poradce zabývající se osobním rozvojem a pozitivním myšlením, čteme motivační knihy, sledujeme zajímavé rozhovory nebo přednášky.

Luna ve Štíru – přibývá

symbol Jeřáb

Dnes věnujme pozornost očistě a intimní hygieně, ženám se doporučují sedací teplé koupele. V tyto dny je také větší zájem o sexuální hrátky, energie je plná erotiky. Pěstíme pokožku celého těla, aplikujeme výživné hojivé masky a zábaly, např. z kozího mléka nebo arganového oleje.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V tyto dny jíme méně, uděláme si čas na snídani, i oběd, pečlivě vybíráme, co nám prospěje, raději se vyhneme tučnému masu, přílohám, tučným sýrům, dezertům i různým laskominám. Na večeři si přichystáme salát nebo zeleninové jídlo nebo polévku. Naše tělo ocení, že jej příliš nezatěžujeme.

Vybereme tmavě modrou se stříbrnou. Z kamenů se ozdobíme lapisem nebo hematitem.

Vůně, která nás okouzlí je ylang-ylang nebo ambra.

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.