Horoskopy

15. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 15. září

Dnes se snadno napojíme na Univerzum, máme-li čisté úmysly, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se povzbuzujícím látkám a nápojům. Snažíme se šetřit energii na důležité věci, které prospívají našemu tělu i duši.

Luna ve Štíru - přibývá

symbol Žezlo

Dny se krátí, mění se příroda i počasí, buďme opatrní na nachlazení, zvláště v dolní části těla, v oblasti močového měchýře a vylučování. Při potížích se snažíme být v teple, popíjet bylinkové čaje měsíčkový nebo kontryhel. Naší pleti prospějí výživné masky, nešidíme však ani své tělo a nezapomínáme na ruce a dekolt.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Je volný den, máme čas v klidu posnídat své oblíbené jídlo, uděláme si čas na ranní kávičku, v poledne nám bude stačit jen lehký oběd – dušená zelenina, rýže. S večeří to nebudeme také přehánět, určitě se vyhneme sobotním večírkům s bujarým popíjením, v těchto dnech více než jindy alkohol zatěžuje naše ledviny a játra.

Zajímavou, dramatickou kombinací je červená a černá. Z kamenů vybereme gagát nebo granát.

Může se nám líbit myrha nebo vůně bergamotu.

Sdílejte článek
Štítky příroda nachlazení maska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.