Horoskopy

21. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 21. září

Den přeje vzdělávání, a vzdušné znamení Vodnáře podporuje získávání netradičních informací z různých, i alternativních zdrojů. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vodnáři - přibývá

symbol Kolo

Energie těchto dnů je přátelská a družná, chceme se seznamovat, chodíme do společnosti a získáváme nové známosti i kontakty.

Pohyb nám prospěje, volíme umírněnější sportovní aktivity, procházku, jdeme si zaplavat, na masáž - zvláště beder a nohou. Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melírování i tónování vlasů. Můžeme zajít do sauny, nebo na havajskou masáž s kameny, obojí podpoří náš krevní oběh a lymfu.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Dopřejeme si zapékaný květák, zelené lusky, brokolici nebo rybu – pražmu královskou se zeleninou oblohou, všechno jsou to zdravé dobroty, po kterých neztloustneme. Pijeme čaj maté, má příjemnou kouřovou chuť, a především podporuje cévní systém, obsahuje rutin. Po večeři si dáme skleničku piva, obsahuje chmel, který zklidňuje nervovou soustavu.

Vybereme pískovou nebo modrou. Bude nám slušet jaspis nebo modrý topaz .

Příjemnou vůní je meduňka nebo bergamot.

Sdílejte článek
Štítky energie masáž oběhová soustava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.