Horoskopy

29. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. září

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Den přátelských setkání a kontaktů, vhodný také pro cestování, návštěvy, dobrodružství a zážitky.

Luna v Býku - ubývá

symbol Koně

Toto znamení ovládá oblast šíje, krku, štítné žlázy. Necháme si namasírovat oblast zátylku, uvolnit napětí, což se odrazí i v celkovém uvolnění těla a mysli. Začíná podzim, počasí může být proměnlivé, volíme oblečení o více vrstvách. Ideální termín pro návštěvu kosmetického studia, všechny krášlící a vyživující kúry působí velmi efektivně.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V těchto dnech si můžeme více dopřát, je sobota, uděláme si čas na společné jídlo s rodinou, dětmi nebo přáteli. Zajdeme na oběd do oblíbené restaurace, snažíme se nespěchat a vychutnávat si každé sousto. Dostatečně pijeme spíše teplé nápoje, bolí-li nás v krku, uvaříme si majoránkový nebo šalvějový čaj.

Může se nám líbit modrá nebo lososová. Pěkným kamenem je lapis lazuli nebo rodonit.

Z vůní vybereme vetiver nebo moschus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.