Horoskop na dnešní den dle Luny pro 7. září

Dnes se umíme lehce zbavovat iluzí, věci vidíme v pravém světle. Neplníme svou mysl negacemi, ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů a hudby, meditujeme, své modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě prožíváme, to dobré, i to náročné.

Luna ve Lvu – ubývá

Symbol Žezlo

Tento cyklus Luny přináší zábavu a hravost, zajdeme si do divadla, na výstavu nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které stimulují naše srdce, jako je běh, chůze, jogging, plavání, tenis. Tělo příliš nezatěžujeme. A jsme-li unaveni, připravíme si domácí lázeň nebo zajdeme na masáž, důležitou oblastí je hruď a záda.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Je období sklizně, můžeme si vybírat ovoce i zeleninu z tuzemských zdrojů. Navštívíme farmářské trhy nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Uvaříme si jídlo z čerstvých surovin.Kvalitní maso, zelenina i ovoce obohatí náš stůl a prospějí našemu tělu.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Krásnou kombinací je tyrkysová a zlatá.

Ozdobíme se tyrkysem nebo citrínem.

Z vůní se nám může líbit růže nebo jasmín.

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.