Horoskop na dnešní den dle Luny pro 8. září

Dnešek je vhodný k ponoření se do našeho podvědomí pomocí alternativních způsobů. Můžeme navštívit astrologa nebo terapeuta a zjistit, co je pro nás důležité. I my sami můžeme zadat otázky, které nás zajímají, pomocí různých motivačních a vzdělávacích karetních souborů.

Luna ve Lvu - ubývá

Symbol Lotos

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Snažíme se vyhnout všemu, co naše srdce zatěžuje - těžké fyzické práci, stresu i náročnému sportu. Naplánujte si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace nebo vinárny. Objednejte se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Ve dnech ubývající Luny ve znamení Lva máme gurmánské sklony, je volný den, zajdeme do vyhlášené restaurace a dáme si netradiční jídlo. Vyzkoušejme např. francouzskou kuchyni, která má mnoho různých příloh, dipů a lahůdek, jako dezert si dáme sýr se sklenkou červeného vína.

Vybereme bílou nebo oranžovou kombinaci.

Z říše kamenů je krásným kamenem křišťál nebo karneol.

Bude nám vonět geránium nebo svízel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.