Horoskop na dnešní den dle Luny pro 12. leden

Čas na změny, transformaci, opuštění starých přesvědčení, pokání a očistu. Můžeme snadněji uzavřít svou minulost a odpustit druhým. Vhodný je půst a čištění žaludku a střev. Můžeme si připravit léčivé přípravky, které mají velkou sílu k uzdravení. Tento den je skvělý i pro cesty za poznáním. V práci máme úspěch a vše se nám daří lehce zvládat. Měli bychom být pozorní při manipulaci s ohněm – hlídáme zapálené krby, svíčky atd.

Luna v Rybách - přibývá

symbol Fénix

Podpoříme práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Věnujeme pozornost nohám v oblasti nártů, kotníků a chodidel, vhodná je reflexní masáž. Proti kolísavé náladě pomůže relaxační koupel s voňavými bylinkami, zábaly těla a také hydratační krémy a mléka.

[[nid:5466643]]

Naše váha může kolísat, proto je důležité, co jíme, v jakém poměru a kvalitě. Živnou energií je list; připravíme si salát k obědu, pro masové typy s tuňákem, lososem nebo kuřetem. Pro vegetariány s avokádem, ananasem nebo s ořechy. I během dne popíjíme teplé čajové výluhy z bylinek.

Z barevného spektra vybereme světle modrá nebo růžovou.

Tím pravým kamenem je apatit neb kunzit. Bude nám vonět neroli nebo chrpa.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky bylinky masáž lymfatická soustava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.