Horoskop na dnešní den dle Luny pro 15. leden

Nevyvíjíme zbytečnou aktivitu, raději se soustředíme na dokončení věcí, které jsme již započali. Je to den, kdy je nutná pozornost a opatrnost při jakékoliv činnosti, setkání a komunikaci s druhými lidmi. Měli bychom praktikovat očistné procedury, ale jen v případě, že máme „povolení“ a jsme na takové duchovní úrovni, že můžeme očišťovat nejen fyzické, ale i astrální tělo. Je to také dobrý den pro získávání informací a studium.

Luna v Býku - přibývá

symbol Koruna

Vibrace těchto dnů bývá stabilní, klidná,zemitá. Soustředíme se na plány do budoucna, zvláště v hmotné oblasti, nepodléháme iluzi a jsme více realističtí. Všechna rozhodnutí mají trvalý charakter…

Háklivá je oblast šíje, krku, můžeme snadněji podlehnout infekcím, angínám a nachlazení. Preventivně uvolňujeme krční páteř, zvláště při sedavém zaměstnání. V chladném, zimním období se dostatečně oblékáme, pijeme teplé tekutiny. Vyhledáváme klidnější prostředí, hluk nás stresuje. Prospěje nám masáž zad a šíje, aplikujeme výživné pleťové masky v oblasti obličeje, hrudníku a šíje.

[[nid:5466643]]

Měli bychom být opatrnější při skladbě jídelníčku. Vhodná je kořenová zelenina, zeleninové vývary. Uvařit si můžeme výborný mrkvový perkelt, nebo celerové hranolky, francouzské brambory. Jsme opatrní při solení, zatěžuje ledviny. Do stravy zařadíme ořechy, semínka a klíčky. Popíjíme teplý, zázvorový nebo šípkový čaj s medem a je nám krásně…

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů.

Pěknou kombinací je modrá a růžová. Vybereme achát nebo rodonit.

Svůj prostor provoníme vanilkou nebo šalvějí.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky krční páteř Býk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.