Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. leden

Náročný den, kdy na nás čekají mnohá pokušení, měli bychom se ovládat, nepodléhat nákupním horečkám, nepřejídat se, raději se vyhnout alkoholu a všem povzbuzujícím látkám. Doporučuje se také půst v sexu a intimních kontaktech, v tento den nás milování energeticky vyčerpává. Neděláme žádná zásadní rozhodnutí v oblasti financí, nesázíme a nehrajeme hazardní hry. Soustředíme se na svojí duši, snažíme se být v harmonii se sebou i s okolím.

Luna v Blížencích – přibývá

symbol Šakal

Vzdušné znamení Blíženců potřebuje pohyb, vzduch, a pro všechny platí: Prospívá nám cvičení! Je víkend, máme čas na procházku, vyjdeme si do přírody. Soustředíme se na dech; zhluboka se nadechneme na tři doby, zadržíme dech na tři doby, a vydechneme. Uvědomujeme si, že dech je život…

[[nid:5466643]]

Uděláme si čas na oběd v kruhu rodiny nebo blízkých přátel. Nespěcháme, jíme v klidu a vychutnáváme všechny chutě i vůně pokrmů, které jsme připravili. Dopřejeme si také kvalitní pití, které podpoří naše zažívání nebo ohřeje naše tělo, grenadinu z granátového jablka, bezinkové víno nebo nálev ze zázvoru.

Vybereme žlutou nebo oranžovou. Může se nám líbit zirkon nebo opál.

Vybereme vůní hřebíčku nebo anděliku.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky příroda vůně

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.