Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. leden

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Čas věnujeme sobě, děláme pořádek ve svém domově i práci. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání, cestám a zážitkům, prospěje nám pobyt v přírodě, procházky a meditace a modlitby, které dnes mají sílu. Den, kdy můžeme dělat důležitá, zásadní rozhodnutí pro náš život, realizujte je však později. Dobrý den pro křty a zásnuby.

Luna v Raku - přibývá

symbol Motýl

Mnozí pocítí sílu emocí a intuice, kterou se máme nechat vést. Můžeme být přecitlivělí a lehce ovlivnitelní. Oživují se různá ublížení z minulosti a dětství.

Opatrnější buďme na zažívání a především oblast hrudi, zvláště ženy mohou pociťovat napětí a nepříjemné pocity v prsou. Dopřejeme si příjemné věci, které vylaďují naší psychiku, podněty, které nás nabíjejí pozitivní energii. Kulturní zážitky, koncert, výstava nebo zajdeme do kavárny s přáteli. Večer si dopřejeme teplou lázeň a uložíme se k spánku v novém povlečení, provoněném levandulí nebo nám příjemnou vůní.

[[nid:5466643]]

Neměli bychom jíst tučná, kořeněná a těžká jídla. Dobře trávíme sacharidy, proto si můžeme dopřát těstoviny, sladká a moučná jídla. Pro ty, kdo mají problémy a výkyvy váhy se doporučuje jíst netučná masa, krůtu, ryby, špenát. Mléčné výrobky, tvaroh a sýry. Pijeme čaje, které podporují práci jater, třezalkový, meduňkový a heřmánkový čaj.

Pozor na alkohol, káva, nemyjeme ani nestříháme vlasy, zeslábly by.

Vybereme růžovou a šedou.

Tím pravým kamenem je kunzit nebo obsidián. Vybereme jasmín nebo grep.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.