Horoskop na dnešní den dle Luny pro 28. leden

Je počátek týdne a čeká nás náročný den,  musíme být opatrní na vše, co děláme. Snažíme se být v klidu a nevyvolávat konflikty, prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim. Vynecháme masitou stravu a jíme lehčí pokrmy.

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Krokodýl

Tyto dny přináší impulsivnosti a vášnivé reakce. Jsme více zranitelní a těžko snášíme kritiku a výtky.

Prospěje nám detoxikační a čistící masáž, bylinné, sedací koupele, do kterých přidáme řebříček, kontryhel nebo heřmánek. Na pleť naneseme hydratační a vyživovací masky. Háklivějěí jsou vylučovací orgány, močový měchýř, věnujme proto pozornost očistě a intimní hygieně. Můžeme propadat lítostivosti, depresím, neřešíme partnerské ani pracovní problémy.

[[nid:5466643]]

Luna je ve fázi ubývání, můžeme jíst více, než v jiných dnech. Proto si dopřejeme jídlo, kterému se jinak vyhýbáme – moučná jídla, sladkosti, tučnější pokrmy. Pro plnoštíhlé typy je vhodnější zeleninová polévka nebo libové maso. K detoxikaci poslouží bylinné extrakty z kopřivy, chmele a dostatečný pitný režim.

Pozor na operace v oblasti močového měchýře a vylučovacích cest.

Zkombinujeme tmavě modrou a bílou. Vybereme lapis lazuli a křišťál.

Může nám vonět neroli nebo růže.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek
Štítky pokrm

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.