Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. leden

Den, kdy se probouzejí naší síly, vhodné je i léčení – zvláště alternativní, probouzí se naše podvědomí, které je naším nejlepším léčitelem. Veškeré cíle, které si dnes naplánujeme se v budoucnosti zrealizují. Je důležité si uvědomit, že základním kamenem je naše mysl a dostatek vůle a kreativity.

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Medvěd

V cyklu Luny ve znamení Štíra jsou naše pohlavní a vylučovací orgány náchylnější k infekcím., důsledně dodržujeme intimní hygienu. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech, pomoci mohou také „intimky“ s turmalínem. Mužům se preventivně doporučuje (na problémy s prostatou) dýňový olej, nebo dýňová semínka.

[[nid:5466643]]

V těchto dnech můžeme do svého jídelníčku zařadit i ostřejší a kořeněná jídla, podpoří naše trávení. Zelenina a ovoce nám dodají „zdravé vitamíny“, bylinky celkově podpoří činnost našeho těla. Hodně pijeme, a dopřejeme si kvalitní nápoje, nejlépe fresh džusy nebo nesycenou vodu.

Může se nám líbit temně fialová se žlutou. Ozdobíme se šperkem s ametystem nebo opálem.

Bude nám vonět jasmín nebo ambra.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.