Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. únor

Tento den symbolizuje také pramen vody, zdroj života. Obracíme se ke svým předkům a jejich moudrosti, hledáme své kořeny a identitu. Upevňujeme vztahy v rodině. Vypneme počítače a tablety, otevřeme alba a vyprávíme si rodinné historky. Můžeme také vytvářet rodový strom. Uvaříme jídlo a těšíme se ze společně stráveného času.

Luna v Býku - přibývá

symbol Fontána

Dny Luny v Býku jsou stabilní. Zajímá nás dobré jídlo, setkávání s přáteli a rodinou, pohoda.

Energie je pomalejší; musíme se nutit do všech činností, které je třeba udělat. Především lidem, narozeným ve znamení Býka pomůže pohyb, procvičování oblasti šíje a krční páteře, mírné předklony a záklony, otáčení krkem do všech stran. Poprosíme někoho z rodiny, aby nám lehce namasíroval šíji. Pěstíme pokožku těla, v zimním období to zvlášť uvítá.

[[nid:5612755]]

Jíme střídmě a nepřeháníme to s tučnými potravinami, sladká pokušení také omezíme. Můžeme vyzkoušet středomořskou kuchyni, špagety a noky nahradíme nízkokalorickými těstovinami, nebo tzv. Perfekt pastou, což je zelenina upravená jako špagety. Trávení podpoříme čajem šalvějovým nebo yerbou maté.

Zajímavou kombinací je fialová a zelená.

Může se nám líbit čaroit nebo malachit. Pěknou vůní je vetiver nebo tonka.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek
Štítky jídlo rodina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.