Horoskop na dnešní den dle Luny pro 18. únor

Dnešek bude náročný, je den před Úplňkem, a podle lunární magie je navíc „satanský den“, čekají nás mnohá pokušení, především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o čistotu; vnitřní – duševní, i vnější – fyzickou. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu.

Luna ve Lvu - přibývá

symbol Šakal

Všeobecnou tendencí těchto dnů je rostoucí energie i sebevědomí, máme touhu tvořit, budovat a měnit věci v našem životě.

Snažíme se nezatěžovat srdce přílišnou fyzickou námahou. Vyhýbáme se stresujícím situacím, relaxujeme, a jdeme dříve spát, naše tělo to ocení. Také partnerské vztahy jsou ovládány bouřlivými emocemi a vášní, která může mít i příjemné stránky. Naopak je vhodná je návštěva kadeřníka a úprava nehtů.

[[nid:5466643]]

Ve dnech kolem Úplňku jíme střídmě, tělo má sklon vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí zeleninovou stravu především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě - potěší nás kousek kvalitní hořké čokolády, chalva, nebo row pochoutky.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Zkombinujeme oranžovou a bílou.

Z kamenů vybereme granát nebo křišťál. Bude nám vonět jasmín nebo růže.

[[nid:5583012]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.