Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. únor

Dnes je před námi příznivý a harmonický den, kdy můžeme začít nové projekty, měli bychom si vizualizovat a přát zdar ve všech oblastech našeho života. Jsme slavnostně naladění, v duši máme klid a mír, odpouštíme sobě i druhým. Dovolíme si den jen pro sebe a  plány pro budoucnost.

Luna v Kozorohu - ubývá

symbol Karma

Vibrace Luny v Kozorohu přináší praktičnost, ctižádostivost a touhu uspět v pracovní, obchodní nebo také studijní sféře. Dokážeme lépe sobě i ostatním zorganizovat čas…

Co uděláme pro naše kolena, klouby i pokožku působí velmi blahodárně. Dáme pozor, abychom neprochladli, zima působí na ztuhlost pohybového aparátu, kloubů a vazů. Vhodná jsou nenáročná, protahovací cvičení, teplá lázeň, sauna nebo masáž. Pečujeme o pokožku těla, kostivalová nebo konopná mast nám pomůže. Aplikujeme čistící pleťové masky, naše pleť je skvěle vstřebá.

[[nid:5466643]]

Můžeme jíst více kořeněná, zahřívající a slaná jídla, se solí ale opatrně kvůli zátěži ledvin. Tato ubývající fáze Luny podporuje vylučování toxinů z těla, ti, kteří chtějí být fit by měli pít detoxikační a odvodňující čaje, např. kopřivový nebo přesličkový čaj. Jíme kořenovou zeleninu, mrkev, ředkvičky, červenou řepu, brambory, česnek a cibuli ve zvýšené míře.

Pozor na chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, chirurgické a plastické operace.

Kombinací, která se nám může líbit je černá a bílá. Vybereme obsidián nebo křišťál.

Svůj prostor provoníme tonkou nebo lopuchem.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.