Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. únor

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Den sílící ženské energie – Bohyně, hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, jídlem, ani pitím. Jinak energii tohoto dne ztratíme.

Luna v Panně – ubývá

symbol Zvon

Tato energie zjednává pořádek, je analytická, soustředíme se na detaily. Věci, které jsme odkládali, dokážeme dokončit.

Citlivější je zažívání, vše, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem i pozitivním nastavením. Co do našeho života nepatří, toho se zbavujeme, naše tělo je odrazem naší mysli. Dopřejeme si krášlící procedury, střih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

[[nid:5466643]]

Luna je ve fází ubývající, nemusíme se omezovat, důležitý je ale výběr potravin. Přednost dáme jídlu s vyšším obsahem vlákniny, uvaříme si pohankovou kaši, jíme kořenovou zeleninu, saláty. Práci střev pomůže psyllium. Po celý den popíjíme teplé čaje - mátový, třezalkový nebo měsíčkový.

Pozor na konzumaci tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu

Vybereme zelenou nebo hnědou. Může se nám líbit záhněda nebo chryzopras.

Bude se nám líbit bergamot nebo vanilka.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek
Štítky jídlo láska energie střevo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.