Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. únor

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Den sílící ženské energie – Bohyně, hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, jídlem, ani pitím. Jinak energii tohoto dne ztratíme.

Luna v Panně – ubývá

symbol Zvon

Tato energie zjednává pořádek, je analytická, soustředíme se na detaily. Věci, které jsme odkládali, dokážeme dokončit.

Citlivější je zažívání, vše, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem i pozitivním nastavením. Co do našeho života nepatří, toho se zbavujeme, naše tělo je odrazem naší mysli. Dopřejeme si krášlící procedury, střih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

[[nid:5466643]]

Luna je ve fází ubývající, nemusíme se omezovat, důležitý je ale výběr potravin. Přednost dáme jídlu s vyšším obsahem vlákniny, uvaříme si pohankovou kaši, jíme kořenovou zeleninu, saláty. Práci střev pomůže psyllium. Po celý den popíjíme teplé čaje - mátový, třezalkový nebo měsíčkový.

Pozor na konzumaci tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu

Vybereme zelenou nebo hnědou. Může se nám líbit záhněda nebo chryzopras.

Bude se nám líbit bergamot nebo vanilka.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek
Štítky jídlo láska energie střevo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 7. 2024

Dnešní den se vyznačuje rozporuplným aspektem tlaku a tahu, který ve vás může vyvolat pocit nejistoty, jak postupovat. Na jedné straně můžete mít pocit, že chcete vše naplánovat a stabilizovat své emoce, abyste mohli fungovat naplno. Na druhou stranu vás může něco táhnout do oblak. Mluví z vás vaše srdce. Poslouchejte. Najděte kompromis mezi těmito dvěma energiemi.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.