Horoskop na dnešní den dle Luny pro 23. únor

Tento lunární den také symbolizuje Kruh života, neustálá přeměna a cykličnost všech dějů ve vesmíru, i v našem životě. Můžeme nahlédnout do univerzálních zákonitostí, podívat se tzv. „za oponu“. Doporučuje se trávit co nejvíce času doma. Studujeme, meditujeme a užíváme si spojení s vyšším Já. Není vhodný čas k léčení těla, ale spíše k duševní očistě a harmonizaci.

Luna ve Vahách - ubývá

symbol Orel

Je volný den, uděláme si čas na „údržbu našeho těla,“ které potřebuje v přechodovém období ze zimy do jara více péče. Dopřejeme si teplou koupel, po koupeli aplikujeme na pleť celého těla kvalitní kosmetické přípravky. Podle odborníků jsou nejlepší oleje - kokosový nebo argánový.

[[nid:5612755]]

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, jako je např. mateřídouškový nebo šípkový čaj. Uvařime si brokolici, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny, maso raději vynecháme. Vhodné jsou také brusinky, kompot, džem nebo sušené plody.

Může se nám líbit hnědá nebo fialová.

Z kamenů vybereme bronzit nebo ametyst. Může se nám líbit bergamot nebo vanilka.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek
Štítky údržba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.