Horoskop na dnešní den dle Luny pro 24. únor

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, vhodný k cestám za poznáním. Hodí se i k zahájení nových projektů, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout, respektujeme jejich názory. Den přátelství a spolupráce.

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Koně

V těchto dnech jsme impulzivní, a proto raději kontrolujeme své emoce a snažíme se zbavit napětí, stresu.

Buďme opatrní na nachlazení, zvláště v dolní části těla, v oblasti močového měchýře a vylučování. Pamatujeme na teplé oblečení, hlavně na nepromokavou obuv. Při potížích se snažíme být v teple, popíjet bylinkové čaje - heřmánkový, měsíčkový, kontryhel. Obličeji prospějí výživné masky, nešidíme však ani své tělo a nezapomínáme na ruce a dekolt.

[[nid:5612755]]

V tyto dny se z našeho těla snadněji odplavují toxiny. Hodně pijeme. Podle ájurvedy je nejvhodnější dávat si po 30 minutách doušek teplé vody, nebudeme mít hlad a bude nám stačit i lehký oběd – dušená zelenina, rýže, nebo jen banány či jablka. Večer se budeme cítit plní síly, a především odlehčeni.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře a vylučovacích cest.

Zkombinujeme černou a bílou.

Z říše kamenů vybereme gagát nebo merlinit. Bude nám vonět myrha nebo bergamot.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.