Horoskop na dnešní den dle Luny pro 25. únor

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, vhodný pro cestování, skvělé období pro změnu zaměstnání, pro obchodování, začátek projektů. Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce.

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Koně

V těchto dnech jsme impulzivní,kontrolujeme emoce. Buďme opatrní na nachlazení, zvláště v dolní části těla, v oblasti močového měchýře. Pijeme čaje – měsíček, kontryhel. Pleti prospějí výživné masky, nezapomínáme na ruce a dekolt.

[[nid:5612755]]

Hodně pijeme, v tyto dny se z těla snadněji odplavuj toxiny. Podle ájurvedy je nejvhodnější dávat si po 30 minutách doušek teplé vody, nebudeme mít hlad a bude nám stačit i lehký oběd – dušená zelenina, rýže. Nepřeháníme to s masem, tučnými a kořeněnými jídly, ale i s kávou a alkoholem.

Zkombinujeme hnědou a černou.

Z kamenů vybereme gagát nebo onyx. Může nám vonět myrha nebo růže.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.