Horoskop na dnešní den dle Luny pro 28. únor

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo projít se v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Medvěd

Napětí celého týdne můžeme dík ohnivé energii Luny ve Střelci uvolnit pohybem, cvičením, procházkou nebo túrou v přírodě. Unavené tělo večer naložíme do teplé lázně, dopřát si můžeme i příjemnou relaxační masáž, zvláště pak v oblasti nohou a bederní páteře.

[[nid:5612755]]

V tomto cyklu se raději vyhneme smaženým jídlům, naše játra si odpočinou. Snažíme se méně solit a kořenit. Bude nám chutnat šopský salát; místo balkánského sýra do něj přidáme méně slaný sýr a olivy v přírodním nálevu.

Vkusným výběrem barev je modrá a bílá.

Krásným kamenem je chryzokol nebo spinel. Bude nám vonět citrusová tráva nebo ostružina.

[[nid:5659758]]

Sdílejte článek
Štítky příroda energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.