Horoskop na dnešní den dle Luny pro 3. únor

Dnes jsme raději zdrženliví, snažíme se třídit své myšlenky, nemluvíme o sobě ani druhých špatně. Nezačínáme nové projekty, věnujeme se očistě své mysli i těla, dopřejme si solnou koupel, která nás očistí. Vykuřujeme svůj osobní prostor, použijeme šalvěj, pelyněk, kadidlo. Zapálíme očistné, bílé svíce a představujeme si světlo v sobě,  i   v druhých.

Luna v Kozorohu – ubývá

symbol Hydra

Ranní start do nového dne je důležitý, věnujeme se cvičení, procházce, nebo si jdeme ráno zaplavat. Máme za své tělo zodpovědnost, měli bychom se o ně co nejlépe starat. V těchto dnech můžeme pociťovat bolesti kloubů, kolen, zad. Pomůže nám masáž, nebo lázeň v teplé vodě, nejlépe s rašelinou.

[[nid:5612755]]

Dnes se můžeme inspirovat starými, tradičními recepty, a dopřát si i sladké nebo mléčné jídlo. Nejvhodnější je jíst kořenovou zeleninu. Celer, řepu, mrkev, brambory nebo pastinák; je mnoho skvělých receptů, z nichž vykouzlíme jídlo, které bude chutnat všem kolem nedělního stolu.

Něžnou kombinací je šedá a růžovou.

Z kamenů vybereme hematit nebo rodonit. Může se nám líbit vůně borovice nebo citrus.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek
Štítky jídlo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.