Horoskop na dnešní den dle Luny pro 3. únor

Dnes jsme raději zdrženliví, snažíme se třídit své myšlenky, nemluvíme o sobě ani druhých špatně. Nezačínáme nové projekty, věnujeme se očistě své mysli i těla, dopřejme si solnou koupel, která nás očistí. Vykuřujeme svůj osobní prostor, použijeme šalvěj, pelyněk, kadidlo. Zapálíme očistné, bílé svíce a představujeme si světlo v sobě,  i   v druhých.

Luna v Kozorohu – ubývá

symbol Hydra

Ranní start do nového dne je důležitý, věnujeme se cvičení, procházce, nebo si jdeme ráno zaplavat. Máme za své tělo zodpovědnost, měli bychom se o ně co nejlépe starat. V těchto dnech můžeme pociťovat bolesti kloubů, kolen, zad. Pomůže nám masáž, nebo lázeň v teplé vodě, nejlépe s rašelinou.

[[nid:5612755]]

Dnes se můžeme inspirovat starými, tradičními recepty, a dopřát si i sladké nebo mléčné jídlo. Nejvhodnější je jíst kořenovou zeleninu. Celer, řepu, mrkev, brambory nebo pastinák; je mnoho skvělých receptů, z nichž vykouzlíme jídlo, které bude chutnat všem kolem nedělního stolu.

Něžnou kombinací je šedá a růžovou.

Z kamenů vybereme hematit nebo rodonit. Může se nám líbit vůně borovice nebo citrus.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.