Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. únor

Pociťujeme pozitivní energii, jsme plní entuziasmu a zájmu o  budoucnost. Dopřejeme si věci, které nám přinášejí radost, navštívíme místa a lidi, které máme rádi. Je volný den, máme čas na své oblíbené aktivity, které se náležitě užijeme.

Luna v Beranu - přibývá

symbol Jeřáb

Dny, které přejí aktivitě a změnám, máme si uvědomit to, co opravdu chceme a ukončit věci, které nemají budoucnost. Vnímáme svojí sílu a máme odvahu ke změnám.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto se vzdáme všech náročných a zatěžujících věcí, jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřetěžujeme příliš naše smysly, odpočinout dáme i našim očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým vysedáváním u počítače nebo čtením. V těchto „ohnivých“ dnech se celkově snažíme zklidnit.

[[nid:5612755]]

Naše strava by měla obsahovat bílkoviny i zeleninu. Můžeme si udělat „odlehčující dne,“ uvaříme si brokolici se sýrem, dušenou mrkev nebo dietní krůtí plátek se zeleninovou přílohou. Pijeme kompuchu, kokosové nebo mandlové mléko, plné vitamínů a minerálů.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů

Zkombinujeme modrou a oranžovou.

Vybereme lapis nebo karneol. Může nám vonět šeřík nebo yzop.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.