Horoskopy

14. března 2019 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 14. březen

Náročný den, měli bychom věnovat pozornost všemu, co děláme. Snadno podlehneme iluzi, klamu, a vytvoříme zbytečné  problémy. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád.

Luna v Blížencích - přibývá

symbol Netopýr

Vzdušná Luna v Blížencích nás nutí k pohybu, cvičení, a být co nejvíc venku, na čerstvém vzduchu. Uděláme si čas a protáhneme celé tělo, zajdeme si na ukázkovou hodinu pilates nebo jógy. Pro pocit spokojenosti si zajdeme s partnerem do wellness centra nebo do lázní, na společnou masáž, či koupel v bublinkách…

[[nid:5728238]]

Pečlivě vybíráme kvalitní potraviny, navštívíme farmářské trhy nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Uvaříme si houbové rizoto, nebo zapečené houby se sýrem, vhod přijde i lečo z čerstvých surovin. Zajdeme do osvědčené restaurace na oběd nebo večeři s přáteli.

Vybereme světle modrou a šedrou.

Z kamenů je tím pravým celestýn nebo hematit. Bude nám vonět čokoláda nebo kokos.

[[nid:5704844]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.