Horoskopy

17. března 2019 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 17. březen

Den, který přeje lásce ve všech aspektech. Lásce nepodmíněné – agapé, přátelské – filio, milenecké – érosu i lásce mateřské. Otevíráme srdce i mysl a naplňujeme se energií lásky jako pohár, který přetéká. Je neděle – máme dostatek času na aktivity – blízké našemu srdce, na své koníčky a oblíbené činnosti...

Luna v Raku - přibývá

symbol Srdce

Důležitá je psychická kondice, již posílíme vědomým dýcháním, a také pozitivními afirmacemi – vyjádřením. Můžeme si vytvořit své vlastní: všechno zvládám, jsem úplně zdravá, miluji svou rodinu a tato láska se mi vrací, mám hojnost všeho, co potřebuji. Tvrdí se, že dokážeme-li si pozitivní myšlenky, slova i skutky udržet, náš život se po 21 dnech změní.

[[nid:5690664]]

Luna přibývá, proto se doporučuje dát dobrý pozor na to, co konzumujeme. Raději se vyhneme smaženým, ostrým a kořeněným pokrmům. Vypijeme nalačno sklenici teplé vody s citronem, pijeme čaj mátový nebo fenyklový, který můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce.

Když dnes vynecháme oběd nebo večeři, a dáme si jen lehký salát nebo ovoce, nemusíme si nic vyčítat.

Naší energii podpoří žlutá nebo zelená.

Může se nám líbit citrin nebo chryzopras. Vybereme jemnou vanilku nebo bergamot.

[[nid:5704844]]

Sdílejte článek
Štítky láska energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.