Horoskop na dnešní den dle Luny pro 7. březen

Vstaneme co nejdřív, což je dobrým startem do nového dne. Naladíme se na změny, máme dost energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Doporučuje se méně jíst, abychom zbytečně neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům.

Luna v Rybách - přibývá

symbol Roh hojnosti

Vládu přebírají emoce, více se zajímáme o věci „mezi nebem a zemí“. Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne.

Jako poslední znamení zvířetníku ovládají Ryby nohy – chodidla, nárty, kotníky, to jsou oblasti, o něž pečujeme. Energie těchto dnů je jinová, přijímající, a proto i naše tělo dokáže vstřebat více živin a léčivých přípravků. Uděláme si koupel, a masáž celého těla, nejlépe kartáčem z přírodních žíní.

[[nid:5704844]]

V cyklu přibývající Luny naše tělo více ukládá. Dopřejeme si vydatnou snídani i oběd, na večeři si připravíme zeleninu, grilovanou, vařenou nebo salát s kvalitní zálivkou, vyzkoušíme olej z vlašských ořechů. Přidáme polníček nebo rukolu, která pomůže k dobrému trávení.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy

Pěknou kombinací je světle modrá a stříbrná.

Krásným kamenem je larimar a křišťál. Příjemnou vůní je jasmín nebo myrha.

[[nid:5690664]]

Sdílejte článek
Štítky energie Luna Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.