Horoskop na dnešní den dle Luny pro 8. březen

V tento den bychom měli být opatrní, spojuje se síla Levharta a Berana. Hrozí nám neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými. Propuknou-li neshody i doma, raději ustoupíme. Nezačínáme nic nového; počkáme si až na příhodnější vibrace a čas, kdy se nám bude dařit.

Luna v Beranu - přibývá

symbol Leopard

Tyto dny přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, dejme dobrý pozor na vše, co říkáme. V těchto dnech nepodepisujeme žádné smlouvy, nepřebíráme závazky, nic neslibujeme.

Prospěje nám pohyb, napětí se zbavíme cvičením, rychlou chůzí, či erotickými hrátkami. Naše oči jsou citlivější na světlo a uši na hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi. Dopřejme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomínáme na pleť: aplikujeme výživné přírodní masky, např. medovou.

[[nid:5690664]]

V těchto dnech nepijeme alkohol, ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi, snažme se proto omezit kalorická a tučná jídla, a všechny potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si raději jednoduchý pokrm z brambor, rýže, nebo pohankovou kaši, do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli. Pijeme odvodňovací čaje.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů

Zkombinujeme červenou a žlutou. Ozdobíme se šperkem s karneolem nebo granátem.

Může nám vonět levandule nebo cypřiš.

[[nid:5704844]]

Sdílejte článek
Štítky jídlo Mac OS X Leopard

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.