Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. březen

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli na příjem informací. Toto spojení máme všichni, jen si je neuvědomuje. Jsou to naše myšlenky, inspirace, skrze něž nás provází životem božská síla, duchovní rádci, andělé, je jedno, jak tento zdroj nazveme, je jisté, že nás doprovází a že dnes je nám blíže.

Luna v Beranu - přibývá

symbol Strom poznání

Cyklus Luny v Beranu přináší nové nápady a touhu po úspěchu a zviditelnění. Smyslové orgány a celá oblast hlavy bývají v tyto dny choulostivější; snažíme se rozdělit si práci, a pokud to nepůjde, uděláme si čas na antistresové aktivity.

[[nid:5690664]]

Ráno bychom se měli nasnídat v klidu, a nepospíchat ani u oběda. Pochutnáme si na libovém hovězím mase s velkou zeleninovou přílohou, nebo na rybích pochoutkách. Francouzi tvrdí, že snídat máme sami, o oběd se rozdělit s přítelem, a večeři dát nepříteli…

Zajímavou kombinací je oranžová a bílá.

Vybereme oranžový almandin nebo bílý opál. Příjemnou vůní je moschus nebo limetka.

[[nid:5704844]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.