Astročlánky

13. října 2020 06:13

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2021: KOZOROH

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Kozorohy.

Motto pro rok 2021

„Tajemstvím úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

Zdraví

karty Devítka pohárů, Eso pentaklů, Šestka pentaklů, Pětka pentaklů

Na počátku roku je pěkná karta – Devítka pohárů, která ukazuje na dobrý start do nového roku. Další karty jsou také pozitivní, nezapomínejte však na důležitost prevence. Pro váš výklad na rok 2021 je silné poselství pentaklových karet, které naznačují možné problémy v oblasti zažívání. Dbejte proto více na skladbu svého jídelníčku. A protože zažívání souvisí také s psychikou, máte se naučit zpracovávat problémy, nezabývat se zbytečnostmi, které vám mohou škodit. Zbavovat se náročnosti a kritiky vůči sobě i druhým, jen tak dokážete problémy v duševní rovině „beze zbytků strávit,“ což se promítne i do roviny zdraví vašeho fyzického těla.

Láska a partnerství

karty Sedmička pentaklů, Desítka pohárů, Rytíř pohárů, Šestka pentaklů

Tento karetní výklad vyšel velmi vyrovnaně, je vidět, že se budete snažit o rovnováhu mezi prací a povinnostmi a mezi časem stráveným s rodinou, partnerem a dětmi. Možná, že vás ovlivní události ve společnosti a ve světě, abyste si uvědomili, co je opravdu pro vás důležité. V první polovině roku dojde k urovnání nedorozumění u stávajících vztahů a v polovině roku, během léta a dále během podzimu je skvělé období pro navázání nových partnerství, což reprezentuje krásná karta – Rytíř pohárů, která přináší lásku a okouzlení v partnerských vztazích. V závěru roku vychází karta Šestka pentaklů, která ukazuje na pomoc, podporu a spokojenost v osobních vztazích.

Práce a peníze

karty Trojka pohárů, Trojka pentaklů, Osmička pohárů, Eso holí

V této oblasti se jeví nový rok trochu náročný, ale na začátek roku vyšla nadějná karta – Trojka pohárů, která ukazuje úspěch, radost a dobrý rozjezd. Na jaře může u některých zástupců vašeho znamení dojít k úbytku vitality a sil, které jste v prvním čtvrtletí roku vynaložili, a očekávané výsledky se nemusí projevit, tak, jak byste si přáli. Nezoufejte a nevzdávejte se, je důležité mít jasný záměr a cíl, pozornost a čas věnovat i odpočinku a relaxaci. Podle výkladu k zhodnocení vašich snah dojde v posledním čtvrtletí roku, což prezentuje skvělá karta – Eso holí, která ukazuje, že to, na čem jste pracovali, se podaří a vy budete konečně spokojení…

Poselství pro rok 2021 – karta V. Velekněz

Tento rok je ve znamení duchovního růstu. Zajímá nás duševní potenciál, hodně studujeme a získáváme informace, sbíráme životní zkušenosti. Vzhledem k současným podmínkám můžeme využít i různé online kurzy, semináře i přednášky. Také je možné setkání se zajímavým člověkem, nemusí jít o partnera, spíše rádce, pomocníka, který ovlivní náš život a naši budoucnost. Jsme schopni rady nejen přijímat, ale také poskytovat ostatním. Během tohoto roku se nám může otevřít poznání, které změní náš život.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.