zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tarotový horoskop na rok 2021: LEV

Tarotový horoskop na rok 2021: LEV
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2021: LEV
Věra Várady , Vydáno: 10.10.2020
Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Lvy.

reklama

Motto pro rok 2021

„Abychom se vyhnuli chybám, potřebujeme zkušenosti, abychom získali zkušenosti, musíme dělat chyby.“

Zdraví

karty Trojka pentaklů, Sedmička holí, Dvojka holí, Čtyřka pentaklů

Počátkem nového roku byste měli být pozorní zvláště na oblast zažívání a skladbu vašeho jídelníčku. Budete-li chtít zjistit přesné informace, jaká strava je pro vás ta nejlepší, nechte si udělat metabolický test, který dokáže přesně stanovit, co vám prospívá a čeho se spíše vyvarovat. V období jara budete možná cítit únavu a také rozladění, proto si dopřejte oddych, udělejte si čas na kratší dovolenou, prodloužený víkend, abyste dobili energii. Během letní dovolené se věnujte aktivnímu odpočinku, sportu a pobytu v přírodě. Druhá polovina roku se jeví lepší, je možné, že k tomu přispěje i celkové zlepšení atmosféry ve společnosti. Závěr roku by pro vás v oblasti zdraví měl být „status quo“.

Láska a partnerství

karty Osmička mečů, Eso pentaklů, Král pentaklů, Král holí

V důležité oblasti lásky váš nový rok nezačne úplně ideálně, je zde karta Osmička mečů, která předznamenává možné problémy v partnerských vztazích. Nemějte ale strach, s jarem přijde nejen obleva, ale i oteplení a zlepšení partnerské komunikace a více porozumění. Karty ukazují, že u mnohých zástupců vašeho znamení může dojít k nutnosti volby mezi partnery, mohou se řešit různé milostné trojúhelníky a vztahy, které je nutno oživit nebo ukončit. Pro mnoho Lvů to bude zásadní, náročné období, kdy si musí uvědomit, že nemohou sedět na dvou židlích, ale musí udělat velké změny v osobním životě, které ovlivní i jejich nejbližší okolí, partnery, děti atd.

Práce a peníze

karty Devítka pohárů, Trojka pentaklů, Eso holí, Trojka mečů

I vy se můžete cítit v novém roce 2021 jako na horské dráze. Počátek roku by měl být ve znamení klidu a spokojenosti, v období jara mohou přijít problémy v práci, s kolegy nebo nadřízenými. Může také dojít k různým změnám, které pro vás přinesou nutnost rozhodnutí a také pocity nejistoty z budoucnosti. Po období prázdnin vás čeká zlepšení, které představuje karta Eso holí, která přináší průlom, vítězství a úspěch, který ovšem nepřijde „zadarmo“. Ve třetím čtvrtletí vás čeká spousta práce, ale i skvělé pracovní ohodnocení. Závěr roku může být náročný kvůli množství pracovních povinností a u některých z vás i zklamání z nenaplněných velkých očekávání.

Poselství pro rok 2021 – karta 0. Blázen

0. Blázen
Autor: aquatictarot.de 0. Blázen

Nový rok pro vás skýtá změny, které vám mohou přinést „lehkost bytí“, nadhled,a také kuráž ke změnám. Budete chtít více svobody a nezávislosti, všechny věci, které vás omezují, budete chtít změnit. Může jít o práci, která vás nenaplňuje, bere vám energii. Také v oblasti vztahů, kde zažíváte závislosti nebo manipulaci, pro vás bude důležité partnerství opustit nebo se snažit o nadhled. Pozor však, abyste v touze žít po svém nepodlehli sobectví a svému egu, které je u vašeho znamení silné…

 

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

reklama

Související témata: výklad z karet , tarotová věštba , Věra Várady , znamení zvěrokruhu , astrologie , horoskop lev , horoskop na rok 2021 , tarotový horoskop na rok 2021 , předpověď 2021 , horoskop 2021 , předpověď na příští rok , horoskop na příští rok

reklama

Přečtěte si také

reklama