Astročlánky

14. října 2020 06:32

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2021: RYBY

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Ryby.

Motto pro rok 2021

„Milovat znamená chtít, aby druhý zůstal svobodný."

Zdraví

karty Král holí, Rytíř pentaklů, Král mečů, Páže mečů

Pro vaše znamení vychází velmi pozitivně první polovina roku, zlepšení se může odvíjet po vašich narozeninách, kdy ucítíte novou energii a sílu pro zlepšení vaší celkové fyzické kondice. Na jaře podle karty Rytíř pentaklů lze odhadovat spokojenost jak v oblasti těla, tak i v oblasti duševního rozpoložení, které je pro vaše znamení velmi důležité. V druhé polovině roku je díky přítomnosti mečových karet možné, že budete konfrontováni s problémy cévního a lymfatického systému, který ovlivňuje celkové zdraví těla. V závěru roku vychází karta Páže mečů, což je symbol nespokojenosti, problémů a stresu a celkové ochablosti v oblasti těla i ducha.

Láska a partnerství

karty Desítka pohárů, Devítka holí, Páže pohárů, Pětka mečů

Vztahový a partnerský výklad kopíruje výklad předešlý. I zde vychází, že vašemu znamení se bude lépe dařit v první polovině nového roku. Je zde krásná karta – Desítka pohárů, která ukazuje na rodinnou domácí pohodu, štěstí v kruhu nejbližších, soulad s partnerem i dětmi. V jarním období vychází karta Páže pohárů, což může predikovat u singl jedinců možné seznámení se zajímavým protějškem. Můžete se zamilovat a podlehnout kouzlu lásky. Karta, která vychází na období podzimu, Devítka holí, signalizuje možné problémy nebo také pocity: co si mám s láskou a tím druhým počít? Poslední karta výkladu, Pětka mečů, naznačuje strach a zablokování v partnerské komunikaci i určité odcizení.

Práce a peníze

karty Rytíř mečů, Rytíř pohárů, Devítka holí, Devítka mečů

Tento karetní výklad začíná kartou Rytíř mečů, což je počátek a rozjezd nového roku 2021, který pro vás bude podle této indicie náročnější. Už na jaře ale vychází zlepšení díky kartě Rytíř pohárů, což může v pracovní oblasti přinést nové nabídky a možnosti, zlepšení vaší finanční situace atd. Výklad upozorňuje na to, že si máte určitě udělat finanční rezervy a s penězi příliš nehazardovat, vyhnout se zbytečným výdajům. Závěr roku díky kartě Devítka mečů může přinášet různé překážky, které budete muset v profesní oblasti zvládnout. Mohou to být zvýšené nároky na vaši osobu nebo zásadní změny v práci, které pro vás nemusí být zcela pozitivní. S těmito změnami se musíte vyrovnat a věřit, že vám přinesou i něco dobrého…

Poselství pro rok 2021 – karta XVII. Hvězda

Obrat k dobrému, hvězda naděje, změny k lepšímu – tak lze charakterizovat tento rok, který bude pod vládou této karty. Přicházejí nové možnosti, inspirace, posiluje se vaše víra ve světlou budoucnost. Máte energii a optimistický postoj, nový elán do života, a to ve všech oblastech. Může se vám dařit v práci, i finanční situace se zlepšuje, ve vztazích dokážete vyjádřit druhým svoji náklonnost a láska se vrací. Tato karta je kartou naděje i v dobách, které jsou těžké…

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.