Astročlánky

13. října 2020 18:23

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2021: VODNÁŘ

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Vodnáře.

Motto pro rok 2021

„Na každém místě lze vykopat poklad, dostaneme-li se dostatečně hluboko. Naším problémem nebývá smůla, ale povrchnost."

Zdraví

karty Čtyřka mečů, Osmička pohárů, Trojka holí, Šestka holí

Pro vaše znamení začne nový rok zatěžkávacími zkouškami, možná budete cítit úbytek energie, zvláště v období kolem vašich narozenin, i vaše psychika může být rozkolísaná. Nové podněty, které přijdou skrze pracovní oblast, vás donutí k posílení fyzické i duševní rovnováhy a nutnosti důležité věci řešit. Zkuste změnit svůj jídelníček, zaměřte se více na zdravé potraviny, nakupujte méně, ale kvalitnější stravu. V létě si udělejte dostatek času k nabrání sil, protože i podzim pro vás přichystá různé výzvy, které budete muset zvládnout. Pěkná karta vychází v poslední čtvrtině roku – Šestka holí, které se přezdívá Vítězství, což je jasná zpráva, že dokážete mnoho věcí zvládnout a budete se cítit skvěle…

Láska a partnerství

karty Šestka pohárů, Osmička holí, Rytíř mečů, Osmička pohárů

První čtvrtletí roku 2021 se odvíjí ve vaší milostné oblasti příjemně, je tu karta Šestka pohárů, která předznamenává milou, přátelskou atmosféru ve vašich partnerských vztazích. Na jarní období vychází karta Osmička holí, která přináší energii a rychlá rozhodnutí i řešení v této důležité oblasti vašeho života. Také období léta pro vás může být příjemné, plné energie a vášně. Náročnější karty vycházejí na podzim, kde je karta Rytíř mečů, která ukazuje na možné problémy, hádky a nedorozumění. V závěru roku je karta Osmička pohárů, která u některých Vodnářů může signalizovat odloučení a rozchody.

Práce a peníze

karty Desítka holí, Čtyřka mečů, Pětka pentaklů, Trojka holí

Nejnáročnější karty vycházejí právě na oblast pracovní. Je vidět, že okolnosti „zařídí“, že mnohé věci budete muset ve svém profesním životě změnit. Poměrně náročná karta Desítka holí vychází hned na počátku roku, signalizuje velké úsilí, které budete muset vynaložit k udržení vaší pozice a statu quo. S jarním obdobím může přijít velké rozladění a možná u některých z vás rezignace – karta Čtyřka mečů. I karty v druhé polovině roku věští nějaké zatěžkávací zkoušky, zvláště pak karta Pětka holí. Štěstí se na vás usměje až v posledním čtvrtletí roku, kdy se dokážete od starostí oprostit a hledat nové pracovní a finanční zdroje. Objeví se pracovní oblasti, které pro vás budou zajímavé, nové výzvy a podněty, které vás dovedou k důležitým, zásadním rozhodnutím.

Poselství pro rok 2021 – karta VIII. Síla

Nový rok vám přichystá mnoho překvapení, budete muset napnout svoji energii a zapracovat na sobě. Překonání limitů, vlastních bloků a špatných vzorců z minulosti může prověřit to, jací opravdu jste. Na druhé straně i dávka vaší vitality, bojovnosti a odhodlání věci dokončit bude velká. Dokážete prosadit své záměry, využít svého nadání, zúročit své znalosti atd. Nesmíte zapomínat ani na odpočinek a regeneraci svého těla.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.