zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tarotový horoskop na rok 2021: VODNÁŘ

Tarotový horoskop na rok 2021: VODNÁŘ
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2021: VODNÁŘ
Věra Várady , Vydáno: 13.10.2020
Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Vodnáře.

reklama

Motto pro rok 2021

„Na každém místě lze vykopat poklad, dostaneme-li se dostatečně hluboko. Naším problémem nebývá smůla, ale povrchnost."

Zdraví

karty Čtyřka mečů, Osmička pohárů, Trojka holí, Šestka holí

Pro vaše znamení začne nový rok zatěžkávacími zkouškami, možná budete cítit úbytek energie, zvláště v období kolem vašich narozenin, i vaše psychika může být rozkolísaná. Nové podněty, které přijdou skrze pracovní oblast, vás donutí k posílení fyzické i duševní rovnováhy a nutnosti důležité věci řešit. Zkuste změnit svůj jídelníček, zaměřte se více na zdravé potraviny, nakupujte méně, ale kvalitnější stravu. V létě si udělejte dostatek času k nabrání sil, protože i podzim pro vás přichystá různé výzvy, které budete muset zvládnout. Pěkná karta vychází v poslední čtvrtině roku – Šestka holí, které se přezdívá Vítězství, což je jasná zpráva, že dokážete mnoho věcí zvládnout a budete se cítit skvěle…

Láska a partnerství

karty Šestka pohárů, Osmička holí, Rytíř mečů, Osmička pohárů

První čtvrtletí roku 2021 se odvíjí ve vaší milostné oblasti příjemně, je tu karta Šestka pohárů, která předznamenává milou, přátelskou atmosféru ve vašich partnerských vztazích. Na jarní období vychází karta Osmička holí, která přináší energii a rychlá rozhodnutí i řešení v této důležité oblasti vašeho života. Také období léta pro vás může být příjemné, plné energie a vášně. Náročnější karty vycházejí na podzim, kde je karta Rytíř mečů, která ukazuje na možné problémy, hádky a nedorozumění. V závěru roku je karta Osmička pohárů, která u některých Vodnářů může signalizovat odloučení a rozchody.

Práce a peníze

karty Desítka holí, Čtyřka mečů, Pětka pentaklů, Trojka holí

Nejnáročnější karty vycházejí právě na oblast pracovní. Je vidět, že okolnosti „zařídí“, že mnohé věci budete muset ve svém profesním životě změnit. Poměrně náročná karta Desítka holí vychází hned na počátku roku, signalizuje velké úsilí, které budete muset vynaložit k udržení vaší pozice a statu quo. S jarním obdobím může přijít velké rozladění a možná u některých z vás rezignace – karta Čtyřka mečů. I karty v druhé polovině roku věští nějaké zatěžkávací zkoušky, zvláště pak karta Pětka holí. Štěstí se na vás usměje až v posledním čtvrtletí roku, kdy se dokážete od starostí oprostit a hledat nové pracovní a finanční zdroje. Objeví se pracovní oblasti, které pro vás budou zajímavé, nové výzvy a podněty, které vás dovedou k důležitým, zásadním rozhodnutím.

Poselství pro rok 2021 – karta VIII. Síla

VIII. Síla
Autor: aquatictarot.de VIII. Síla

Nový rok vám přichystá mnoho překvapení, budete muset napnout svoji energii a zapracovat na sobě. Překonání limitů, vlastních bloků a špatných vzorců z minulosti může prověřit to, jací opravdu jste. Na druhé straně i dávka vaší vitality, bojovnosti a odhodlání věci dokončit bude velká. Dokážete prosadit své záměry, využít svého nadání, zúročit své znalosti atd. Nesmíte zapomínat ani na odpočinek a regeneraci svého těla.

 

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

reklama

Související témata: horoskop vodnář , Věra Várady , znamení zvěrokruhu , věštba z karet , výklad z karet , tarotová věštba , astrologie , horoskop na rok 2021 , tarotový horoskop na rok 2021 , předpověď 2021 , horoskop na příští rok

reklama

Přečtěte si také

reklama