Astročlánky

18. července 2020 10:58

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2021 pro jednotlivá znamení

Jaký bude rok 2021 pro všechna znamení zvěrokruhu? Pro jaká znamení bude nejpříznivější? Výjimečný bude pro všechna. Bude to rok, kdy budeme muset nejdříve pochopit sami sebe, abychom porozuměli tomu, co se děje kolem nás. Mnohé z nás také čekají zvraty ve vztazích. Každému se v něčem bude měnit život. V čem přesně?

Rok 2021 je rokem, kdy na obloze dojde k velkým změnám. Planety Saturn a Jupiter se přesunou ze znamení Kozoroha do znamení Vodnáře a budou měnit naše životy v mnoha oblastech. Vodnář osvobozuje přísný a přidušený svět Kozoroha, vrací mu naději. Každý z nás v nějaké životní oblasti prožije hluboký nádech, osvobození od zažitých stereotypů, překážek a každodenních starostí. Opustíme malicherné spory a osobní zájmy, hlavní ctižádostí je pracovat pro svoji budoucnost a budoucí generace. Přichází revoluce i do našich soukromých životů.

Kterým znamením se bude dařit nejvíce?

Velké oživení a novou energii pocití všichni Berani, těm se výrazně uleví po mnoha letech strastiplných zkoušek. Dařit by se mělo i Střelcům, Vahám a Blížencům. Bouřlivé změny nadále budou prožívat Býci, Lvi, Vodnáři a Štíři. Své sny si budou plnit Ryby, Raci i Štíři. A největší štěstí samozřejmě zažijí Vodnáři, protože jejich znamením se bude pohybovat planeta rozvoje, rozkvětu a expanze, velký blahodárce Jupiter.

Beran

Už jste to začali v roce 2020, protože jste pochopili, že to je nezbytně nutné. I v roce 2021 budete muset změnit základy, protože ty vaše jsou hodně nejisté a mohou se záhy zbořit. Protože to ale víte, rozhodnete se je měnit už od počátku roku, díky čemuž dojdete k tomu, co si opravdu přejete. Může se vám splnit sen, je však nutné překonat sama sebe.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Berany.

Býk

Rok 2021 vám přináší hodně práce, která by vás měla bavit, i skvělou dovolenou, která vám přinese kýžený odpočinek.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Býky.

Blíženci

Rok 2021 vám přinese pocit majetnictví k vašim životním jistotám, které budou spojené s láskou a spokojeností. Budete chtít, aby to tak zůstalo navždy.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Blížence.

Rak

Dejte si v roce 2021 pozor na zprávy, které by ve vás mohly vyvolat nutkání bojovat, a to především v oblasti práce. Můžete kvůli nim dokonce odejít, a to v době, kdy budete hodně plodní.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Raky.

Lev

Rok 2021 vám přináší přízeň osudu, aniž byste se více snažili. Dopřeje vám navíc pocit jistoty v lásce, což je něco, po čem dlouho toužíte.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Lvy.

Panna

Rok 2021 vám přináší odpočinek a oproštění se od řešení některých věcí. Osud vám bude nakloněn, a to i v případné změně týkající se nového vztahu na konci roku.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Panny.

Váhy

V roce 2021 se vám splní sen, který si přejete už delší dobu. Ve vašem životě se také objeví nový element, který vás zbaví problémů.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Váhy.

Štír

V roce 2021 vás čekají momenty, které vám od základů změní život. Většinou přijdou z vašeho popudu a přestanete díky nim být závislí na něčem, co už je mrtvé a nefunkční.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Štíry.

Střelec

V roce 2021 budete dobře reagovat na všechny překážky, které tento rok přinese. Budete je rychle řešit a všechny je dokážete zdolat, což vám otevře nové cesty.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Střelce.

Kozoroh

Hned začátek roku 2021 vám přinese něco nového, ale zároveň i návrat do minulosti. Můžete otěhotnět nebo začít nový vztah. Čekají vás také zásadní momenty, díky nimž najdete klid.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Kozorohy.

Vodnář

Celý váš rok 2021 bude ve znamení rozhodování. Pokuste se proto vše pečlivě zvažovat a nedělat unáhlené kroky.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Vodnáře.

Ryby

V roce 2021 se budete posouvat v určitých úrovních vašeho života. Cesty budou otevřené, jen si je nesmíte komplikovat zbytečnými strachy.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.