Astročlánky

21. července 2021 04:20

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2022: BÝK

Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

Myšlenka pro rok 2022: „Mám štěstí ve všech oblastech života.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku se na vše v pracovní oblasti budete cítit sami. Práce vás bude bavit a budete jí mít i hodně, ale nikdo vám nepomůže. Vše si promyslíte a uděláte rozhodnutí, které vás posune dál. V jarních měsících budete před přepracovaností zavírat oči, protože práce vás bude stále obrovsky bavit. Navážete na něco z minulosti. Podzim přinese rozhodování, kterou cestou se vydat. Dostanete nabídku na povýšení a na práci, která vás bude naplňovat, ale nepocítíte jistotu. Koncem roku najdete klid a pohodu.

Peníze

Osud vám hned na začátku roku nese jistoty, které budou občas proměnlivé, ale nakonec stabilní. Osud vám přináší i zprávu od zajištěného muže, který bude řešit nějaké vaše nové investice, které nakonec vyřešíte přes banku. V druhé půlce přijde velká změna a přinese závist okolí a nepříjemné dohady, ale vy se tím nebudete zabývat. Na konci roku překonáte všechny překážky, peníze budete šetřit a přijde navíc nový příjem. A tak si dovolíte zaplatit na konci roku i dovolenou.

Zdraví

Na jaře vás čeká návštěva lékaře, protože se u vás objeví alergie a způsobí vám problémy. Můžou se ozvat i dutiny. Je pravděpodobné, že podstoupíte operaci, z které budete mít velké obavy. Možná vás potrápí i špatné spaní, ale nemusíte se ničeho bát, jste pod ochranou osudu a vše dobře dopadne. Koncem roku pozor na imunitu, a pokud pojedete na pozdní dovolenou, tak se opalujte opatrně. Konec roku přináší uzdravení ve všech ohledech.

Láska a vztahy

Na začátku roku se smíříte s tím, že jste sami a že to tak zůstane. Pokud jste ve vztahu, je možné, že v něm pocítíte osamocenost. Povede se vám opravdu se uklidnit a harmonizovat. Přijde stagnace a nic se nebude dít, ale vy neuvidíte, že před vámi jsou nové začátky, které odmítáte, a nevidíte člověka, který o vás má zájem. Poznáte to na podzim, kdy si toho muže všimnete. Přijde vám to vše jako iluze. Tento muž se najednou začne opravdu snažit a vy překonáte všechny své obavy a zamilujete se. Dokonce na toho muže přestanete žárlit a řešit hlouposti a užijete si nádherný sex, lásku a zamilovanost.

Důležitá data pro vás na rok 2022: 6. 5., 18. 9., 23. 10., 1. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: listopad

Na co si dát pozor v roce 2022:

Snažte se být trpěliví. Očekáváte důležitou schůzku, setkání, jednání, ale nemáte na to trpělivost. Vše přijde ve správný okamžik.

Co vám rok 2022 přináší:

Přinese vám partnera, který bude dominantní, ale i majetnický. Přinese vám však vaše vytoužené naplnění snů, protože bude akční a bude vám vyjadřovat lásku všemožnými způsoby.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Důležité je neočekávat to, co si plánujete, protože osud vám přinese to, co potřebujete. A týká se to především vašeho partnerství. Přijměte změny, které osud nabízí, a nebraňte se jim, protože jsou pro vás prospěšné.

Nepříznivý měsíc v roce 2022: září

Rada pro vás na rok 2022: Dokud se vaše přání nesplní, s nikým o tom nemluvte.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Rak

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 2, 49, 60, 88, 97, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – žijete v iluzích, snažte se být víc v realitě

Únor – nová nabídka práce, ale vy ji možná hned odmítnete a poté znovu přijmete

Březen – velké změny a hádky s tím související

Duben – seznámení s mužem, který vám nese lásku

Květen – váš partner bude hodně majetnický a žárlivý a vy budete vědět, že to nezměníte

Červen – nabídka práce od muže, která vás obrovsky zaujme

Červenec – boje s partnerem, zda s ním zůstat, nebo se rozejít, nebudete to chtít řešit

Srpen – bude to náročný měsíc plný ztrát a uvědomění si své závislosti, kterou musíte propustit

Září – beznaděj spojená s rozchodem

Říjen – náhlé ukončení nějaké záležitosti, už nedokážete překonat nepřekonatelné

Listopad – vrací se vám do života láska a zamilovanost

Prosinec – můžete se stěhovat

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.