Volební věštba podle slavné kartářky

Možná jsou věci mezi nebem a zemí. Možná je to jen ozvěna naší vrozené intuice. Někdy je ale zajímavé nahlédnout do světa věšteckých umění. Jak vidí karty naši současnou politickou scénu a volební výsledky?

Slavná kartářka nám poskytla svoji věštbu, se kterou máte teď možnost se seznámit. Podle ní existují čtyři možnosti volby:

Možnost č. 1:

MUŽ, KTERÝ SE MÁLOKOMU ZAVDĚČÍ

Pro první volbu padly silné karty s protichůdným významem: karty Mága a Blázna, které ukazují na velkou moc na straně jedné a nesmírnou bezmoc na straně druhé. Devítka pohárů, karta, která ukazuje na splnění touhy, naplnění ideálů i očekávání něčeho příznivého. Karty dvou králů – Krále pohárů a Krále holí jsou také rozporuplné. Král pohárů ukazuje na sílu citu, spolehlivost a starostlivost. Král holí na dynamičnost, prudkost, podnikavost, náročnost, sílu vůle a na ego. Poslední kartou je čtyřka pentaklů, symbol vlastnictví a stability, pevných struktur a zaběhlých pořádků, ale také nehybnosti a ustrnutí, strachu ze změny.

Možnost č. 2:

LIDÉ, KTEŘÍ SE SPOJILI K DOSAŽENÍ SVÉHO CÍLE

Zde vycházejí mečové karty sedmička, devítka a Král mečů. Meče ztělesňují ideje a způsob myšlení, svět poznání, rozhodnutí, nápadů a odsudků. Jsou to také symboly boje a osvobození. Ukazují na překážky, potíže, nebezpečí a také na spory, úzkosti, konflikty. Král mečů je symbolem vysokého intelektu, chytrosti, objektivity, odbornosti, síly ducha, ale také kritiky. Karta Kolo štěstí v sobě nese změnu, obrat. Je to karta osudu, životního úkolu i šance. Je kartou pozitivní, ale pouze v případě, že její poselství vezmete za správný konec. Nese změnu ve finančních věcech i životě samotném, a to spíše nečekanou, ta ale může otevřít hranice a nové obzory. Pětka pentaklů může symbolizovat zadrhnutí, pozastavení. Radí nelpět na jistotách a zabezpečení, nabádá opustit to, co je pro člověka pohodlné.

Možnost č. 3:

NEOTŘELÍ INOVÁTOŘI NA POLITICKÉ SCÉNĚ

Pro tuto volbu padla karta Slunce, karta úspěchu, štěstí, splnění cíle, spokojenosti a také nového začátku. Ukazuje na radost ze života, všestranný růst a velkorysost. Je to karta, která označuje nové myšlenky a projekty. Ve výkladu se ukazují i dvě desítky – desítka mečů a holí. Ukazují na určité naplnění a následný přelom, možná i bolestný. Také na přetížení, velký úkol, přílišnou zodpovědnost. Trojka mečů je o nereálných představách, které narazily na skutečnost, hlava se setkává se srdcem. Tato karta říká, že musíte udělat to, co víte, že je třeba, i když to bude bolet. Radí dát na rozum nikoliv na city.

Možnost č. 4:

MUŽ V POZICI ČESKÉHO PATRIOTA

V tomto případě vychází sedmička holí, karta sebeobrany a vymezování. Karta odvahy a hájení své převahy, ohrožení dohání k boji či sebeobraně. Karta Síly zase ukazuje na velkou dávku energie, vůle, vášnivosti, vitality a vytrvalosti. Symbolizuje snahu něco přeprat nebo potlačit. Císař je kartou rozumu a logiky. Tam, kde vládne, není místo pro city. Ukazuje na člověka, který potřebuje vládnout. Šestka pentaklů je kartou protikladů – braní a dávání. Páže pentaklů o podnětech, návrzích, dobrých příležitostech, ukazuje ale také na určitou nezralost nebo nezkušenost. Na konci je karta Slunce, které každé ráno vychází a přináší určitou naději pro ty, kteří ji hledají a nevědí, kde ji najít. Někdy ale dává tolik tepla, že může spálit.

Průběžné výsledky parlamentních voleb můžete sledovat ZDE.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.