Buvol – Roční čínský horoskop (2019)

Buvol – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Vodní buvol 1913, 1973

Dřevěný buvol 1925, 1985

Ohnivý buvol 1937, 1997

Zemní buvol 1949, 2009

Kovový buvol 1961

Buvoli jsou lidé věrní a silní a jejich povaha je vyrovnaná, ale i nepřizpůsobivá, proto lehce podléhají stereotypům a druhým se mohou zdát pomalí a těžkopádní. Na druhé straně tento člověk bývá cílevědomý, vytrvalý a pracovitý, ale nikdy se do ničeho nevrhá bezhlavě, protože nerad zbytečně riskuje. Jakmile se však pro něco rozhodne, uplatní svou sílu a instinkt, beze strachu jde krok za krokem a vytrvá bez ohledu na všechny překážky, a tak často může zaujímat nejvýznamnější vedoucí místa v kterémkoli oboru. Nesmí však podlehnout své nepružnosti a sklonům ke konzervativnosti. Jakmile se však tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo, jdou vpřed skálopevně rozhodnuti uspět. Tento člověk je většinou skromný a také vnímavý typ, který pro své blízké, přátele i partnery udělá maximum, ale měl by mít také odezvu, pochvalu a uznání za vše, co pro své blízké udělá.

Tito lidé bývají od narození vyrovnaní, mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou uzavřenější povahu mají rádi večírky a společenské události, rádi se baví, neměli by zapomínat i na odpočinek a relax.

Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění přináší partnerství s Kohoutem a Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, jestli jejich láska pomine, zůstane přátelství, neutrální bude vztah s Koněm.

Buvol v roce 2019

Nejlépe se v tomto roce bude dařit zástupcům zemních Buvolů, jejich klidná, možná stojatá energie se dá do pohybu. Bude se jim dařit především v práci a podnikání, protože mezi zástupci tohoto znamení je spousta dříčů, kteří nenechávají ve svém životě nic náhodě, ale poctivě pracují a střádají finance. Energie tohoto roku je zemní, proto bude hlavní důraz kladen právě na věci, které se týkají hmotného zajištění a majetku. V této oblasti jsou Buvoli jako doma, nejraději věci přetvářejí a zhodnocují. Celkově by klima roku Vepře mělo být pro většinu lidí narozených v tomto znamení příznivé, s vývojem i v jejich osobnosti směrem k větší sebedůvěře a otevřenosti vůči druhým lidem, což jim může někdy činit problémy.

Sdílejte článek
Štítky horoskop