Buvol – Roční čínský horoskop (2021)

Buvol – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

„Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.“

Jakmile se tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo. Bývají velmi tvrdohlaví a cílevědomí, do ničeho se ale nevrhají bezhlavě. Jestliže něco opravdu chtějí, uplatní svou sílu a instinkt a beze strachu jdou krok za krokem za svým cílem bez ohledu na všechny překážky. Jsou to lidé věrní a silní, zároveň ale poněkud nepřizpůsobiví. Měli by se naučit více tolerovat ostatní. Jejich častou vlastností je také tvrdohlavost, která je obvykle vnímána ostatními spíše negativně. Lidé narození v roce Buvola jsou vyrovnaní a uzavření, mají však velký smysl pro rodinu. Doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje.

Láska a vztahy

Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění přináší partnerství s Kohoutem a Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, pokud jejich láska pomine, zůstane přátelství, neutrální bude vztah s Koněm.

Buvol v roce 2021

Buvoly čeká náročný rok, během kterého si neodpočinou, protože je to rok pod vládou jejich znamení. O Buvolech se ví, že jejich základní vlastností je houževnatost a pracovitost, lze předpokládat, že se budou snažit a také dokážou překonat všechny nesnáze, které jim přijdou do cesty.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.