Horoskopy

7. srpna 2016 04:15

Martina Čerňanská

Zjistěte, jaká opravdu jste podle měsíce narození

Zjistěte, jaká opravdu jste podle měsíce narození

Žena narozená v prosinci je jiná, než ta v srpnu. Je to jako s květinami, ta co kvete do zimy, musí mít jiné vlastnosti, než rostlina, která rozkvétá v horkém létě. O našem charakteru spolurozhoduje i měsíc narození.

Leden

Dámy narozené v tomto měsíci jsou konzervativní a vážné. Jsou ale také velice ambiciózní. Dokáží být velice kritické a ve většině případů se snaží vyhnout mluvení o svých pocitech. Můžete se s nimi sblížit, když máte stejný pohled na život a když jste na stejné intelektuální úrovni jako ony.

Únor

S ženami narozenými v únoru musí mít okolí trpělivost. Jsou velice romantické a často mění své nálady. Většina lidí je zcela nechápe, jelikož myslí abstraktně. Jsou absolutně neoblomné a neodpouštějí, když jsou podvedeny. A nebo odpustí navždy.

Březen

Charisma a šarm jsou specifickými vlastnostmi pro ženy narozené v březnu. Březnové ženy jsou loajální a oddané. Je pro ně však velice těžké se skutečně zamilovat, často totiž podléhají jen iluzi o pravé lásce a skutečný cit nechávají proplout mezi prsty. Každopádně ten, kdo má za partnerku ženu narozenou v březnu, je velikým šťastlivcem.

Duben

Ženy dubna dokážou navázat konverzaci prakticky s kýmkoliv. Jsou živé a optimistické. Často se ale litují a nenávidí kritku vlastní osoby. Když je vidíte naštvané, ztratťe se, dokážou řádit jako "tajfun v Tichomoří". Na druhou stranu, pokud se do ženy narozené v dubnu zamilujete, budete nejšťastnějším mužem na planetě. Získejte si jejich důvěru a ony vám za odměnu oddají svou duši a srdce.

Květen

Dámy narozené v květnu jsou stabilní a loajální ke svým zvykům a morálce. V lásce dokáží být až nebezpečně vášnivé a oddané, což je jedním z hlavních důvodů, proč se každému partnerovi vryjí do paměti a ten na ně nikdy nezapomene.

Červen

Ženy měsíce června jsou kreativní, zvídavé a velmi komunikativní. Jsou také velmi společenské, vtipné a charismatické. Jejich špatnou vlastností je, že mluví dříve než myslí. Vždy vám řeknou krutou pravdu do obličeje, nikdy o vás však nebudou mluvit za vašimi zády. Tedy možná nebudou.

Červenec

Dámy narozené v červenci jsou krásné, upřímné, citlivé, tajemné a inteligentní. Jsou ke všem vždy milé a slušné. Mají však tendenci se uzavírat do sebe. Často se vyhýbají konfliktům a problémům. Když je podvedete, ztratíte je navždy. Jen tak totiž neodpouštějí.

Srpen

Ženy narozené v srpnu mají laskavé srdce a zároveň bývají dost sebestředné, což je zvláštní kombinace. Ve styku s nimi byste měli být opatrní a vyhýbat se konfliktům, stejně vždy vyhrají. Ženy narozené v tomto měsíci nemají rády, když jsou středem posměchu. Ale smysl pro humor jim nechybí. Nehledají pozornost mužů, ale chtějí být centrem všeobecné pozornosti. Muži v jejich přítomnosti často ztrácí hlavou.

Září

Ženy disciplíny, krásné a milé, ale když je zradíte, není cesty zpět. Budou si to pamatovat navždy. Pokud jim ublížíte, cítí se velmi zraněné a mohou zatrpknout i na celý život. Dámy září raději volí dlouhodobější vztahy. Mají vysoká očekávání a mohou být hodně kritické ke svému okolí.

Říjen

Ženy silného charakteru, to je charakteristika těch, co se narodily v říjnu. Nikdy před nikým neplakají, ale jsou plné emocí. Jsou nedůvěřivé, a proto své pravé já neukazují jen tak někomu. Jsou to obvykle ženy vášnivé a hluboké, lásku prožívají velmi intenzivě, obzvláště, pokud se narodily v druhé polovině měsíce října.

Listopad

Dámy listopadu snadno poznají, kdy jim lžete. Jsou vždy o krok napřed. Nikdy si s nimi nehrajte a ony vám na oplátku vždy řeknou pravdu a nebudou nikdy lhát. Jsou to ženy, které milují akci, dobrodružství a v životě potřebují mít nějaký jasně vytyčený cíl, za kterým neochvějně kráčí.

Prosinec

Ženy narozené v prosinci dokážou být velice netrpělivé. A přesto k cíli vždy dojdou. Jsou velmi společenské, veselé a zábavné. Dokážou vám zvednout náladu a mají srdce plná lásky. Věci se jich však velice snadno dotknou a člověk, který jim ublíží, dostane to, co si od nich zaslouží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.