Horoskopy

10. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 10. duben

Náročný den, snažíme se o střídmost, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Den před Úplňkem nás mohou tížit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti, ani strachu, ale uvědomit si, co je pro nás důležité a v příhodnější době věci řešit.

Luna ve Vahách - ubývá

symbol Šakal

Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze a přijímat temnou i světlou stránku našeho života. Máme jasné vnímání světa a lidí kolem nás, bez příkras-

Vše, co v těchto dnech uděláme pro ledviny a boky působí mnohem silněji než v jiných dnech. Večer si v klidu připravíme teplou lázeň s bylinkami, např. s heřmánkem, po koupeli nastřeme své tělo hydratačním mlékem a relaxujeme.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny, a také speciální čajové směsi na podporu práce ledvin. Volíme obezřetně tuky, na kterých připravujeme jídlo, nejlepší je extra panenský olivový olej, nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol.

Bude nám slušet růžová nebo písková. K out fitu se bude hodit růžový korál nebo jaspis obrázkový.

Vůně ambry nebo čokolády probudí vaše smysly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.