Horoskopy

10. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 10. srpen

Je náročný den, nezačínáme nic nového, pracovního ani osobního. Snažíme se dobře hospodařit s časem a energii Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v našem životě změnit k lepšímu.

Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními, pracovní úspěchy. Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme až v příhodnější lunární den.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Pavouk

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Energie těchto dnů je jinová, přijímající, jemná, proto i naše tělo dokáže vstřebat více živin a léčivých přípravků. Uděláme si koupel, a masáž celého těla, nejlépe kartáčem z přírodních žíní.

Při ubývající Luně můžeme jíst víc, lépe trávíme a naše tělo toho méně ukládá. Dopřejeme si i sacharidová jídla, k snídani a v dopoledních hodinách. Odpoledne a večer maso s velkou zeleninovou přílohou, ledový salát, polníček, rukola, a sezónní rajčata, papriky nebo okurky.

Vybereme pastelové odstíny modré nebo zelené. Krásným, nevšedním kamenem je gem silica nebo opál.

Vyzkoušejme esenci bulharské růže nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.