Horoskopy

11. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 11. květen

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání. Děláme si pořádek především ve vztazích k ostatním lidem. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem i našim přátelům.

Luna ve Štíru - ubývá

symbol Motýl

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích, jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru věnujeme pozornost intimní hygieně. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace, ani lidi, kteří nás stresují. Pokud možno odpočíváme, protože energie Úplňku je stále silná, zvláště pro citlivější jedince.

V tomto období, i když Luna ubývá volíme lehčí jídla, které nezatěžují naše zažívání. Méně solíme, kořeníme, a také se vyhneme smaženým pokrmům. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku, nebo pijeme kvalitní, nesycenou vodu.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Energii nám dodá světle oranžová nebo zelená barva. Krásným kamenem je oranžový granát nebo aventurín zelený.

Vůně šeříku podpoří romantickou náladu, levandule zklidní naší mysl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.