Horoskopy

12. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 12. květen

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Hlavními tématy dnešního dne jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Je konec pracovního týdne, vyjdeme si do přírody, dopřejeme si oblíbené činnosti, koníčky, setkáme se s přáteli, bavíme se a užíváme si života.

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Zvon

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, těší nás cesty a zážitky.

Pohyb nám svědčí, ale nepřeháníme ho. Věnujeme pozornost bokům, kyčlím, lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž, nebo do kosmetického salónu na čištění a regeneraci pleti.

Nejíme ostré a slané pokrmy, dáme přednost jídlům z dětství, k obědu si můžeme dopřát i kaloricky náročnější pokrmy, protože Luna je ve své ubývající fázi. Večer si můžeme dát i skleničku bílého vína nebo kvalitního piva, které podpoří naše zažívání.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Dnes nám bude slušet modrá nebeská a zemní hnědá.

Zajímavým kamenem je tygří oko nebo akvamarín. Vyzkoušejme omamnou vůni opia nebo šalvěj.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.