Horoskopy

13. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 13. květen

Dnes bychom se měli snažit být upřímní, především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání k posunu a změnám v našem životě. Je den volna, který můžeme využít pro sebe, pro pozitivní naladění.

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Zrcadlo

V těchto dnech vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, jít do společnosti.

Šetříme své tělo, zvláště kyčle a stehna; provádíme speciální cviky pro nohy a boky. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže, koupele, sauna a nebo vířivka. Zajděme do wellness studia, kde si vybereme tu pravou relaxaci.

Do svého jídelníčku zařadíme více zdravé přírodní stravy, dáme přednost „živé“ stravě. Vyzkoušejme např. row stravu nebo vegetariánské, bezmasé potraviny, kterých je na našem trhu mnoho. Vyzkoušíme např. nápoj z kompuchy která prospívá našemu zdraví, nebo si uděláme limonády z domácích zdrojů.

Zajímavou kombinací je žlutá a hnědá.

Tím pravým kamenem je citrín nebo bronzit. Silná vůně ylang-ylangu nebo čokolády pozvedne naší náladu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.