Horoskopy

14. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 14. duben

Náročný den. Nemáme začínat nic nového, spíše soustředit energii na zdolání započatých věcí. Nenavazujeme nové kontakty, pracovní ani osobní, snažíme se o střídmost v jídle, pití i sexu. Lze říci, že jde o den půstu a askeze.

Naše tělo a mysl si musí odpočinout od neustálých podnětů; nesledujeme televizi, zprávy, internet, tablety, ztlumíme mobil, a je nám krásně….

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Pavouk

V těchto dnech jsme citliví a zranitelní, negace a neústupnost mohou nastat především v partnerském soužití..

V období štíří Luny jsou choulostivé především vylučovací orgány; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech. Mužům se preventivně doporučuje (na problémy s prostatou) dýňový olej, nebo dýňová semínka.

Ve fázi ubývající Luny můžeme pročistit a detoxikovat svůj organismus, vyzkoušet můžeme jedinečnou houbu Reishi, Hlívu ústřičnou nebo Ostropestřec mariánský, který čistí játra. Na pleť naneseme kvalitní masky, mohou být i z domácích zdrojů, mrkvová, medová nebo jogustová.

Z barevného spektra můžeme vybrat šedivou v kombinaci s růžovou.

Z kamenů obsidián vločkový nebo kunzit. Vonět nám bude bergamot nebo vanilka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.