Horoskopy

15. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 15. červenec

Silný den. Zaměříme se na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby.

Silný den. Zaměříme se na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Ganéše

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulsivnost. Dáváme pozor, kam svou energii směřujeme; jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Pokud sportujeme, jsme pozornější; v tomto cyklu Luny jsou časté úrazy a nehody. Snažíme se ochránit tělo i mysl, soustředíme se na pozitivní myšlenky a říkáme si, že nám půjde všechno lehce, rychle a snadno. Vyhýbáme se sporům a výměně názoru doma, i na pracovišti.

Je období ubývající Luny; můžeme toho víc sníst, a naše tělo dokáže jídlo rychle zpracovat. Dopřejeme si oblíbená jídla, pečená nebo grilovaná masa, určitě si neodepřeme bohatou zeleninou oblohu. Pro vegetariány je skvělou volbou letní studená zeleninová polévka nebo rýžové závitky se špenátem a rukolou.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Může se nám líbit jasně oranžová nebo žlutá. Dobrou náladu nám dodá granát nebo karneol.

Vybereme si ochlazující vůně máty nebo cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.