Horoskopy

16. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 16. červenec

Dnes bychom neměli podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim. Vždyť kdo z nás může „hodit kamenem“...

Luna v Beranu – ubývá

symbol Krokodýl

V tomto cyklu Luny jsme aktivní, chceme změny a snažíme se mít nové, zajímavé kontakty.

Pozornost věnujeme smyslovým orgánům: očím, uším, nosu, celé oblasti hlavy. Snažíme se nepobývat v hlučném a zakouřeném prostředí, a zvláště očím, které po celé dny namáháme, dopřejeme klid a péči s použitím přírodních prostředků, např. obkladů ze světlíku, nebo polštářků černého čaje.

Cyklus Luny v Beranu má ovocně-bílkovinnou kvalitu, což znamená, že v těchto dnech dáváme přednost ovoci, které konzumujeme ráno a dopoledne. Vegetariánům se doporučují fazole, hrách, plodová zelenina. Uvaříme si polévku z dýně Hokaido, která je opravdu vynikající.

Pro dnešní den vybereme červenou v kombinaci s bílou.

Z kamenů patří k tomuto dni rubín nebo hakimer. Energii vyrovná citrónová tráva nebo šalvěj.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.