Horoskopy

18. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 18. květen

Uděláme si čas na odpočinek a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i k druhým. Snažíme se vyhnout negativním lidem a situacím. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám bere energii a náladu.

Luna ve Vodnáři – ubývá

symbol Ganéša

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Ráno zahájíme protahováním a sprchou, a dopřejeme si vydatnou snídani. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek; aplikujeme masáže kafrovým nebo kaštanovým extraktem. Čas Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a další péči o vlasy.

Ve dnech ubývající Luny můžeme jíst kaloricky „náročnější“ pokrmy. Máme-li s váhou problémy, volíme dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy, která tělo nastartuje. Dopřejeme si vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem, ananas nebo červená řepa.

Energii dnešního dne podpoří červená se zelenou.

Z kamenů vybereme červený rubín nebo granát. Esence citrusových plodů nebo malin nás osvěží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.