Horoskopy

18. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 18. srpen

Pozor na nepříjemnosti, komplikace a nepříjemné lidi. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany, nejdeme do žádných střetů, výměnu názoru si necháme na vhodnější čas.

Luna v Raku - ubývá

symbol Žába

V těchto dnech hluboce prožíváme své city a rodinné vztahy, zvláště vazby matka – děti.

Můžeme se cítit vlivem Luny v Raku zpomalení, energie těchto dní je pod vlivem vodního živlu. Nikam nespěcháme, užijeme si konec pracovního týdne. Vyjdeme si s rodinou nebo přáteli na večeři nebo zajdeme společně do divadla, na koncert nebo do letního kina.

Ve dnech Luny v Raku nám prospívají mléčné výrobky, zvláště zakysané, které dokáží poopravit naše zažívání. Také kaše a saláty z kořenové zeleniny, nebo jednoduché, selské jídlo např. brambory s máslem, pažitkou, bylinkami a kysané mléko, kefír.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou

Pěknou kombinací je růžová a stříbrná. Můžeme se ozdobit perlami nebo perletí,

Osvěží nás vůně červeného grepu na opuncie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.